piątek, 26 października 2012

Olejek czosnkowy

 
 
Zapewne każdy z nas kojarzy taką roślinę jak czosnek. Mimo, że znana jest przede wszystkim ze swojego specyficznego zapachu i ostrego smaku już od tysięcy lat roślina ta była używana w ziołolecznictwie z powodu swoich właściwości. 
 
Wielu z nas przyjmuje czosnek podczas przeziębienia, ponieważ zawiera on naturalne właściwości bakteriobójcze. Jest dobry dla naszego układu krążenia. Reguluje nadciśnienie, poziom lipidów a także hamuje agregacje płytek krwi. Te wszystkie czynniki sprawiają, że nasz układ krążenia działa sprawniej a wszelkiej powikłania szybko znikają. Olejek czosnkowy wyprodukowany przez firmę Swanson Health Products, pomijając już wcześniej wspomnianą jego funkcję, jako środek bakteriobójczy posiada wiele innych zastosowań. 
 
Wspomaga układ krążenia, jest to dobry lek na alergię, zacięcie walczy z pasożytami oraz wzmacnia naturalną odporność organizmu. Jedno opakowanie zawiera aż 500 kapsułek żelowych. Należy także pamiętać o tym, aby lek schować przed dziećmi, ponieważ dla młodych organizmów nie jest on odpowiedni. Kapsułkę należy połykać raz dziennie wraz z przyjmowanym posiłkiem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz